JÍZDNÍ ŘÁD/line up

UTLK FST‘18 (17. ročník/17anniversary) – události: BANDZONE (line up + listen to) & FACEBOOK (all:)

ÚF od roku 2011 uvádí EŇO ŇUŇO dvojice / Since 2011 introduced by duo: Vašek & Kytice

******************************************************************************
ÚTULEK FEST 2017 = JÍZDNÍ ŘÁD / FAHRPLAN / LINE UP & FB EVENT
******************************************************************************
PÁTEK 12. 5. @ ÚSTÍ BEATS OPEN AIR IV.

17:30 – PŮVODNÍ RECEPTURA (Ústí-Chlumec) trojčlenný punk-rock
18:15 – STEELFAITH (Lovosice) power-metal s ženou u m.ajku
18:40 – PSÍ DOMOV (představení útulku)
19:15 – IDIO & IDIO (Ústí) Skutečná liga band-a
20:30 – VYPSANÁ FIXA (Pardubice) – Márdi & spol. CZ tahouni
ÁFTERPÁRTY GALERIE = 3rd stage
22:00 – DIE UKRAINIENS (Dresden) – balkán/ska/folk/polka
24:00 = Konec-Ende-Šlus (to be continued zejtra@morgen@tomorrow…)

SOBOTA 13. 5. @ ÚTULEK FEST 2017
(2 scény: VELKÁ/pódium = nádvoří & malá/pivní stan Gambrinus = parkoviště)

11:30 – PETR FILÍPEK (UL) – crossover (stan)
12:00 – HADEM PRO MÉHO MUNGA (Chodov) garage-alternative
12:30 – NIKOLAS MUSIC (Krupka) christian-experimental (stan)
13:00 – DC RADIO (Děčín) melodic punk-pop-rock
13:30 – CHOREA PUERI USTENSIS (Ústí) – dětský pěvecký sbor + krátká pohádka
14:00 – TOSKA (Litoměřice) skáčko
14:40 – ÚSTECKÝ ÚTULEK + představení hafanů + HAMBAEROS (stan)
15:00 – CARLOS DE NICARAGUA (Nikaragua/Španělsko/Německo) reggae/salsa/latina
15:45 – HAMBAEROS (TP/UL) Kytička-Waser-Fábio (stan)
16:15 – VASILŮV RUBÁŠ (Praha) folk-punk-fše
17:00 – WILL EIFELL (Aussig) lo-fi folk (stan) + doprovod: SAM NĚMEC
17:30 – THE FIALKY (Pha) punk-77-rock
18:15 – SHOTGUN FLOWER (SRN) – berlínské duo (ona-zpěv & on-kytara)
18:45 – BLUE ROCKET (TePlice) rock-bigbeat-rock’n’roll
19:30 – SKLAD BY WALDA (všudebuď:) experimental-psychedelic folk (stan)
20:00 – PLASTIC PEOPLE OF THE UNIVERSE (Praha) legenda undergroundu v ČR/ČSSR
20:45 – ALGAES (Praha) violoncello metal (stan)
21:15 – NERREA (UL) crossover-metal
22:00 – ÁFTRPÁRTY V GALERIJI = 3 stejdž
22:00 – BOUCHACÍ ŠROUBY („vodevšaď“) christian-jazz
23:00 – džem-sešn zůstavších / who’s left jam-session ?:)
00:00 – Konec-Ende-Šlus ÚF17… uvidíme se//See Ya v roce 2018?!
* ČASY NEJSOU DEFINITIVNÍ – JEDNÁ SE O POŘADATELSKÝ NÁSTŘEL (k 22.4.2017)

++++++ STÁNKY PRO DOSPĚLÉ-DĚTI / Tents-shops for adults-kids:

OBČERSTVENÍ PRAHA (fb v režii Marky P. :)
ČAJOVNA U VYSMÁTÝ ŽÁBY (www & fb)
DELIBUTUS Lokál (www & fbfoto ÚF16)
BOA Tattoo (www & fb)
HOUSENKA (www & fb)
ESN Ústí (www & fb)
Lenka Hlavičková (www.terapie-poradna.cz)
Andělské zlaté ručičky (www & fb)
Ethno stánek z Děčína
Lesní škola VENKU (www & fb)
MEDIC Ústí nad Labem (www & fb)
HASIČI STEBNO (www)
CEPÍK & FRESHKA

HRAD STŘEKOV ÚSTÍ NAD LABEM (www & fb)
PÁTEK 12. 5. 2017 – malá scéna – od 17h do 22h (venku/open air)
SOBOTA 13. 5. 2017 – malá i velká scéna – od 11h do 22h (venku/open air)
Oba večery štěkáme & mňoukáme do cca půlnoci:
V pátek & v sobotu se ve 22h přesouváme do HRADNÍ GALERIE (prostora uvnitř – naproti hlavní scéně, nádvoří), kde se dohrajeme do cca 24h, alebrž v akci není možno po 22h pokračovat venku (= rušení nočního klidu, vyhláška platná od 1.10.2016)

********************************************************************************************************************
16. ROČNÍK = PÁTEK 12. & SOBOTA 13. 5. 2017 / 16th anniversary = friday 12.5. & saturday 13.5.2017

*** Pořádá & všem děkuje/danke: zapsaný spolek Útulek fest *** www.UTULEKFEST.cz
********************************************************************************************************************

—————————————————————————————————
… ZDE POKRAČUJE HISTORICKÝ KOUTEK / This is a historical corner… ToBeContinued…
————————————————
15. ROČNÍK /15th anniversary = 2016 (Facebook & Bandzone)
————————————————

1. DEN: PÁTEK 13. 5. 2016 /17h-24h/ – „ÚSTÍ BEATS Open Air III.“ – HRADNÍ NÁDVOŘÍ

17:00 – start akce – otevření brány/opening
18:00 – BORING (Aussig) – čerstvá HC/punková krev ústecká:) (bz)
19:00 – STUMBLING DISTRICT (Berlin) – rock (fb)
20:00 – POKÁČ (Praha) – folk-pop (bz & fb)
21:00 – ZNOUZECTNOST (Plzeň) – písničkářský punk-folk (www & bz & fb)
22:30 – TIMUDEJ (Černošice) – timudance :) (www & fb)
24:00/00:00 = KONEC-ENDE-ŠLUŠ (to be continued…)

2. DEN: SOBOTA 14. 5. 2016 /12h-24h – „ÚTULEK FEST 2016″ – HRADNÍ NÁDVOŘÍ

12:00 – CHERRY OWL (Ústí n.L.) – rock (bz & fb)
13:00 – SORRY HOLKA (Teplice) – indie-rock (bz & fb)
14:00 – CONTRAILS (AT/DE/US) – chillwave / synth pop (www & fb & YouTube)
15:15 – URAGGAN ANDREW & REGGAE ORTHODOX (Ústí) – reggae (www & bz & fb)
16:30 – DESTROYSELF (Děčín) – metal-dirty rock’n'roll (www & bz & fb)
17:45 – THE FELLAS (Karlovy Vary/Žižkov) – acoustic rock’n'roll (www & bz & fb)
19:00 – E!E (Příbram) – legendární punk-rock‘n’roll (www & bz & fb)
20:30 – OFFBEAT COOPERATIVE (Dresden) – ska und polka (www & fb)
21:45 – TOTÁLNÍ NASAZENÍ (Slaný) – legendární punk-rock (www & bz & fb)
23:15 – HECTIC (UL/DC) – rap/metal (fb)
00:00 = KONEC-ENDE-ŠLUŠ velký i malý scény

malá scéna: SOBOTA 14. 5./12h-24h – HRADNÍ PARKOVIŠTĚ (pivní stan)

12:30 – Bára Brejšová (Teplice) – klavír/zpěv (fb)
13:30 – Šťástka (Ústí n.L.) – folk-pop (bz & fb)
14:45/? + 16:00/? – Cermaque (Břevnov) – lo-fi/folk (bz & fb)
17:15/? – Tom77 (Dubany) – folk-punk (bz & fb)
18:30 + 20:00/? – All The Lovely Ladies (Dresden/Ohio) – beatelesque folk-pop (bc & fb)
21:15 + 22:45/? – Jedovatí muchomůrci (Ústí pod Labem) – folk-crossover (bz & fb)
23:00 – 24:00 – Dirty Dishes & Seyes (UL) – experimental & electronic music (bz & fb & sc) & (fb & sc)

* ČASY NEJSOU DEFINITIVNÍ – JEDNÁ SE O POŘADATELSKÝ NÁSTŘEL (k 8.4.2016)
———————————————-
+ STÁNKY PRO DOSPĚLÉ-DĚTI:

● OBČERSTVENÍ PRAHA (fb)
● ČAJOVNA U VYSMÁTÝ ŽÁBY (www & fb)
● DELIBUTUS konopný (www & fb)
● BOA Tattoo (www & fb)
● BON-BON Chocolaterie (www & fb)
● DREADYmade.me (fb)
● SU UJEP – promo stánek Studentské Unie při Univerzitě J. E. Purkyně (fb)
● Cukrová vata pana Zdeňka Noska :)

… a další se připravují, chystají, těší…